ב – 2019 פיתחו מספר שותפים בהובלת iGroup טכנולוגית ארנק סלולרי ראשון מסוגו בישראל. הארנק תקף במעל ל- 70% מהרשתות המובילות בארץ בהן הוא מאפשר תשלום קל ונוח והטבות בלעדיות ומשתלמות שימומשו בפעולה אחת במעמד העסקה. מדובר בארנק היחיד נכון להיום שיכול לפעול במגבלות הרגלוציה הקיימות בישראל ולהעניק לצרכנים חווית שימוש טכנולוגית ונוחה.

מועדון הסטודנטים הגדול והמוביל בישראל

הושק באוקטובר 2014, עד כה הורידו את האפליקציה מעל 280,000 סטודנטים והאפליקציה נהנית מ- 120,000 עד 150,000 סטודנטים פעילים בכל חודש! עם יותר מ- 700,000 ביקורים. המועדון מהווה את נקודת המפגש הכי אפקטיבית בין חברות שונות לקהל הסטודנטים

בתחילת 2019 החלה קבוצת iGroup לנהל את עולם ההטבות והנאמנות של סונול.
שיתוף פעולה זה ייצור בידול בשוק הסובל מחוסר נאמנות מצד הלקוחות על ידי העמקת הקשר עם הלקוחות ובאמצעות בניית תכנית רלוונטית ומותאמת פרסונלית לכל אחד מהחברים.

מועדון ההטבות של קניוני עופר
מועדון הטבות לקניוני עופר, הושק בדצמבר 2016.
מונה כיום למעלה מ- 500,000 חברים, 17 אתרים ומאות הטבות.
מייצר חיבור בלתי אמצעי למאות הקמעונאים המובילים במשק וקרקע ליצירת שיתופי פעולה.

מועדון ההטבות של איגוד הטניס בישראל
בספטמבר 2018 הושק מועדון itennis ואיתו נכנסה קבוצת iGroup לתחום
הספורט עם אפליקציה ראשונה מסוגה הפונה לטניסאים באשר הם.
הטבות, הרשמה לתחרויות, חדשות ואירועים, חיפוש מועדונים ומאמנים ועוד

מועדון ההטבות של ישראכרט
בתחילת 2019 החלה קבוצת iGroup לנהל את עולם ההטבות והנאמנות של ישראכרט.
שיתוף פעולה זה מייצר חיבור עם אלפי עסקים וקרקע ליצירת שיתופי פעולה, כמו גם ניסיון מוכח בעבודה תחת מגבלות אבטחת מידע ורגולציה מהמחמירות במשק

אפליקציית טויסאראס

בסוף 2019 תחל iGroup לנהל את עולם ההטבות והנאמנות של רשת הצעצועים Toys R Us עם אפליקציה חדשה המציעה הטבות בלעדיות ומותאמות פרסונלית לכל משתמש.

אפליקציית טויסאראס

בסוף 2019 תחל iGroup לנהל את עולם ההטבות והנאמנות של רשת הצעצועים Toys R Us עם אפליקציה חדשה המציעה הטבות בלעדיות ומותאמות פרסונלית לכל משתמש.